Możliwe torbiele splotu naczyniówkowego trójkątów komorowych
witam prosze o wytlumaczenie i ewentualnego leczenia wyniku rezonansu glowy: MOZLIWE TORBIELE SPLOTU NACZYNIOWKOWEGO TROJKATOW KOMOROWYCH

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wskazana jest wizyta u neurologa, który odniesie wynik badania do obrazu klinicznego.