Nasilający się ból po lewą łopatką promieniujący do ręki a wykonanie badania RM

Dzień dobry, czuję nasilający się ból pod lewa łapanką promieniujący na rękę. Lekarz wypisał mi skierowanie na badanie RM, czy mogę to badanie wykonać bezpłatnie? Jeśli tak to w której placówce w Warszawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bezpłatne badanie MR może zlecić lekarz ortopeda i to najprawdopodobniej tylko z oddziału szpitalnego. Proponuję udać się do lekarza ortopedy, a najlepiej przedzwonić do kilku pracowni RM wykonujących badania RM na fundusz NFZ.