Niski poziom RDW-SD u 6-letniej córki

Moja córka ma 6 lat jej RDW-SD jest bardzo niskie 34,7 a PDW wynosi 8,2 powinnam się martwić? Co dalej powinnam z tym robić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.