Poziom ASO u 11-letniej córki

Witam.Córka lat 11,ASO - 939 w chwili wykrycia pomyłki wyników z innym dzieckiem,spadło do 434(ospen 7dni) reumatolog-obustronne zapalenie pachwin,zmiana na rzepce,kardiolog-RVRR 25m/s.TI,Streptococcus pyogenes-dodatni,laryngolog-usunąć migdały -termin 9.02.2016-bóle stawów,bladość Aso spada ok 5mies do 434bez leków dziś 484 -eozocyty 5%,limfocyty 47%,Monocyty5%,Neutrocyty pałeczkowate3%,podzielone40%UREA13.7mg/dl CRP 1mg/l CREAo,70mg/dl.wymaz-Neisseria spp liczne,Streptococcus viridans -liczne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń specjalistów opiekujących się dzieckiem. Wdrożone postępowanie ma na celu poprawę stanu ogólnego i miejscowego.