Prośba o interpretację wyniku badania kału 2-miesięcznej córki

WITAM PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU BADANIA KAŁU. POWODEM BADANIA JEST WYSYPKA U MOJEJ 2-MIESIECZNEJ CÓRECZKI ORAZ KUPKI ZE ŚLUZEM. BADANIE OGÓLNE KAŁU: PH 7 CIAŁA REDUKUJĄCE 1% ZIARNA SKROBI NIEOBECNE WPR TŁUSZCZE OBOJĘTNE NIEOBECNE WPR KWASY TŁUSZCZOWE NIEOBECNE WPR WŁÓKNA MIĘSNE NIEOBECNE WPR PASMA ŚLUZU DOŚĆ LICZNE WPR OBECNE LEUKOCYTY KREW UTAJONA WYNIK UJEMNY MAGDA R.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przy interpretacji wyników badań istotne znaczenie mają również dane z wywiadu. Zalecam wizytę u lekarza pediatry. Pozdrawiam.