Pulsowanie w brzuchu po prawej stronie a wątroba

Dzien dobry. W nocy przebudzilam sie i zaczelo pulsowac mi cos w brzuchu po prawej stronie. Nie wiem czy to watroba czy co innego, bo czasem pulsuje mi przy miednicy. Co to moze byc? Nie trwa to caly czas tylko po kilkadziesiat minut w ciagu dnia. Z gory dziekuje za odpowiedz poniewaz jest to denerwujace... pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę bez badania pacjenta. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.