Rozpoznanie histopatologiczne oskrzel

moja mama ma 74 lata i zachorowala na pluca, pobrali jej material: oskrzele, Rozpoznanie histopatologiczne: Obraz mikroskopowyw oparciu o wyniki badan immunohistochemicznych odpowiada: carcinoma microcellularae. Immunofenotyp: CK+, CK7, TTF1+, chromogranina+, synaptofizyna+, Ki 67+w90% jader komorkowych.
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Rozpoznanie to rak drobnokomórkowy płuc. Nowotwór ten po zastosowaniu chemioterapii zwykle bardzo zmniejsza swoje rozmiary, ale praktycznie nie można go wyleczyć. Rokowanie jest złe.