Rozszczepienie mięśnia od kości na przedramieniu

Mam problem z przedramieniem lekarz powiedzial ze rozczepil mi sie miesien od kosci boli bardzo nie moge juz wytrzymac trwa to ponad rok mialam blokady leki nic nie pomaga blagam o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u ortopedy albo lekarza medycyny sportowej, który specjalizuje się w tego typu przypadkach, możliwe, że konieczne będzie leczenie operacyjne. Pozdrawiam