Stosowanie Cipronex i Xanax jednocześnie

Witam, Otrzymałam od lekarza antybiotyk o nazwie cipronex 2x1 na zapalenie jelit oraz nospa forte 3x1 .Dodatkowo przyjmuje pramolan 2x1 i doraznie xanax na nerwice oraz nolpaza 40 mg 2x1 na zapalenie zoladka i dwunastnicy. Lekarz powiedzial, ze moge laczyc te leki i nie przerywac ich zazywania. Natomiast w ulotce antybiotyku jest napisane,aby nie laczyc lekow przeciwdepresyjnych. Co mam zrobić? Proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję.

Skoro lekarz zalecił takie zażywanie leków to proszę je tak stosować. Jeśli są ewidentne wskazania stosowania antybiotyku można bez problemu łączyć go np. z lekami przeciwdepresyjnymi.