Stosowanie Euthyroxu i Helicidu jednocześnie

Witam, mam pytanie dotyczące leków euthyrox, helicid 20 oraz controloc 20. Od wielu lat używałem Helicidu 20 ze względu na refluks, od ponad roku przyjmuję też Euthyrox na niedoczynność tarczycy. Niedawno zamiast helicidu zacząłem stosować Controloc 20. W obu przypadkach rano euthyrox->30minut przerwy-> helicid/controloc-> 10 minut - > śniadanie. Moje pytanie brzmi: czy zamiana helicidu na controloc może wpłynąć na przyswajalność euthyroxu? Dziękuję za odpowiedź.

Witam.

Pomiędzy w/w lekami nie zachodzą żadne interakcje tak więc zamiana Helicidu na Controloc nie powinna wpływać na wchłanianie Euthyroxu.