Tłuste włosy na drugi dzień po umyciu

Moje włosy na drugi dzień po umyciu są już tłuste.Co zrobić by tak nie było?dodam że mam jeszcze tłustą cerę. Czy po odstawieniu moich szamponów z SLS i używanie tych bez silikonów istniał by jakiś efekt?

Odpowiedź jest trudna bez badania. Najlepiej skonsultować się się z lekarzem dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Dobrać profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów a nie te dostępne w supermarkecie. Być może trzeba sprawdzić poziom niektórych hormonów.