Torbiel korowa i ból z prawej strony pleców

torbiel korowa51x47mm i ból z prawej strony pleców czy to grożne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozumiem, że ma Pan na myśli torbiel korową nerki. Jeśli tak, takie zmiany wymagają obserwacji oraz regularnej oceny funkcji nerek. Dolegliwości bólowe pleców po stronie prawej mogą być wynikiem schorzeń kręgosłupa, kamicy moczowej, jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.