Wada wrodzona nerki z położeniem podkowiasta wędrująca

witam mam chore nerki od urodzenia, wada wrodzona z położeniem podkowiasta wędrująca itd. Ostatnio wykonywałem wyniki i wyszły erytrocyty (Osad moczu met. cytometrii przepływowej) 13,40 pokazuje że jest to więcej niż norma. Ale w badaniu ogólnym moczu nie ma śladu erytrocytów i innych. Czy jest to jakaś różnica o czym to może świadczyć. Oraz mam Eozynofile na poziomie 0,09 czy może to świadczyć o czymś? Dziękuję za odpowiedź.

W takim przypadku należy wykonać badanie USG w celu wykluczenia kamicy nerkowej czy innych patologicznych stanów mogących dodatkowo powodować taki obraz.