Wynik badania histopatologicznego 28-latka

witam dzisiaj otrzymałem wyniki badania histopatoligicznego .mógł by mi ktoś powiedziec co znaczy .Gastritis chronica (++) activa(+) erosiva. Metaplasia intestinalis absenta. Atrophia mucosae absenta. z góry dziekuje
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Przewlekłe, aktywne, nadżerkowe zapalenie błony śluzowej żołądka. Metaplazja jelitowa nieobecna. Zanik błony śluzowej nieobecny.