Wynik badania moczu 4-miesięcznego dziecka do analizy

Witam, chciałabym prosic o pomoc z wynikami mojego 4 miesięcznego syna: B. ogólne moczu Ciężar właściwy 1,002 pH 6,5 Glukoza w normie Ketony ujemny Urobilinogen w normie Bilirubina ujemny Białko ujemny Leukocyty ujemny Eurocyty ujemny Azotyny ujemny OSAD Bakterie bardzo liczne wpw Leukocyty 1-2 wpw Nabłonki płaskie pojedyncze wpw Wynik posiewu moczu: Citrobacter Koseri 10^5/ML MOCZU. Co mogę zrobić?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u pediatry. Możliwe, że konieczne będzie włączenie antybiotyku.

Pozdrawiam.