Wysoki poziom prolaktyny i wynik RMI przysadki

Witam moje problemy z wysoką PRL zaczeły się w 2008r (zadnych innych objawów) RMI przysadki z kontrastem: tzw.czesciowo puste siodło-przepuklina pajęczynówki przez przeponę siodła uciska przysadkę. w ucisnietym prawyp placie gruczolu ognisko wlk. ok 5x3mm o sygnale płynu-najpewniej torbiel. przysadka prawidlowej wielkosci, lejek przysadki skierowany nieco w str.lewa, niepogrubiały, okolica nadsiodłowa, skrzyzowanie wzrokowe prawidlowe. prosze o pomoc czy czeka mnie operacja tej przepukliny?

Witam serdecznie,

O konieczności zabiegu decyduję neurochirurg, który na podstawie danych klinicznych oraz wyników badań dodatkowych, w tym obrazowych, kwalifikuję pacjenta do ewentualnego zabiegu.
Wskazana konsultacja z neurochirurgiem w gabinecie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.