Zabieg zamykania rumienia na twarzy laserem Exel V Cutera

Witam , 2 dni temu miałem wykonywany zabieg zamykania rumienia na twarzy laserem Exel V Cutera . Do dziś mam opuchniętą twarz , co prawda nie tak jak pierwszego dnia ale jednak , natomiast chodzi mi tak naprawde o efekty a nie to trwanie opuchlizny , jak narazie efektów brak tak naprawde i stąd moje pytanie czy mam uzbroić sie w cierpliwość , czy po 2 dniach nie bedzie znacznych efektów i czy jest sens wykonywac pozostałe zabiegi skoro ten pierwszy póki co nie pomaga , proszę o odpowiedz,dzięki.

Zmniejszanie rumienia na twarzy jest najczęściej procesem, który trwa i należy się uzbroić w cierpliwość. Obrzęk powoli się zmniejszy. Trudno jest ten problem zlikwidować w ciagu jednego zabiegu, stąd planuje się od razu na kilka etapów.

Witam
Pierwsze efekty po zabiegu zacznie Pani widzieć, gdy zejdzie opuchlizna. najczęściej potrzeba około 3-4 tygodni czasu, żeby zobaczyć pełny efekt. Stąd kolejne zabiegi powinny być powtarzane dopiero po 4 tygodniach.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska