Zaburzenia cyklu miesiączkowego i choroby tarczycy

Witam!Jestem ponad rok po leczeniu radiojodem nadczynności tarczycy, po tym przeszła mi ona w niedoczynność, biorę lek euthurox, wszystko było unormowane ale od około miesiąca na skutek zbyt dużej dawki przeszło mi w nadczynność. Miałam dostać okres tydzień temu, miałam bóle brzucha i piersi ale okresu nie bylo.Dzis czuje sie tak jakbym byla po okresie- przeszedl ból brzucha i piersi. Ciaze wykluczam-czy mogł mi wypasc cykl przez nadczynnosc?Troche mnie to martwi,to moze sie powtorzyc?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje dla pewności oznaczyć poziom beta HCg i udać się do lekarza ginekologa.