Zatrzymanie moczu a możliwe następstwa

Witam. Piszę w dość nie przyjemnej i cięzkiej dla mnie sprawie. Pare dni temu zatrzymał mi sie mocz na wyjezdzie wakacyjnym. Zrobiono USG i na zdjęciu widać jakieś plamki na nerce, dosyć duże około 8 cm. Założony mam cewnik od prawie dwóch tygodniy. Najgorsze jest teraz czekanie i nie pewnosć co to tak naprawde jest. Nigdy wczesniej nie odczuwałem jakichs bóli ani nie miałem problemów z narzadami . Jakie są rokowania? Co to może byc? Czy to guz nerki? Co w takiej sytuacji,jezeli to faza początk?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.