Zmęczenie a test BECKA

Robiąc test BECKA wyszło mi 38pkt. Ciągle czuje sie zmęczona i nic mi się nie chce. Czy istnieją jakieś dobre leki bez recepty, które pomogły by mi w moim stanie?

Witam!
Ziołowe leki, dostępne bez recepty są mało skuteczne, nie do końca przebadane i zatwierdzone. Nie powinno się ich jednak brać przewlekle. Można zastosować je doraźnie, czekając na wizytę u lekarza, ale innego leczenia nie polecam. Optymalne postępowanie warto zacząć od wizyty u psychiatry, który po całościowym badaniu omówi z Panią zindywidualizowane możliwości leczenia oraz dobierze najlepsze dla Pani preparaty.

Pozdrawiam serdecznie!