Czy faktycznie muszę stosować Luteinę?

Dzień dobry, jestem na 5 tygodniu ciąży i dziś ginekolog powiedział mi, że muszę brać Luteinę 200, ale nie sprawdzał poziom progesteronu. Czy na pewno muszę przyjmować Luteinę? P.S. to jest moja druga ciąża, w pierwszej nie brałam żadnych leków, wszystko było dobrze.
KOBIETA, 32 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry ,

Lekarz widocznie po wywiadzie i badaniu stwierdził,że będzie Pani potrzebować Luteiny. Być może mówiła Pani o swoich dolegliwościach i lekarz uznał,że przyjmowanie leku będzie najbezpieczniejsze.

Proszę zadzwonić do lekarza lub poczekać do kolejnej wizyty żeby omówić temat Luteiny.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska