Anemia a brak objawów

Robiłam ostatni badania i wyszło mi ze mam anemię czy to jest mozliwe jezeli nie mam objawow i co mam robuc

Oczywiście, że jest możliwe. Jeśli niedokrwistość pojawia się powoli to może dojść nawet do bardzo dużych niedoborów przy w miarę normalnym funkcjonowaniu. Trzeba jednak zdiagnozować już na tym etapie co to za niedokrwistość i leczyć oczywiście. Muszę panią szczególnie pozdrowić bo jest pani pierwszą osobą z Pabianic, której odpisuje na pytanie :)