Białe krostki w okolicy odbytu u 21-latka

Białe krostki w okolicy odbytu. Wyczułem je gdy brałem prysznic, nie czuje ich, nie bolą mnie, nie swedzą, wyczułem je tylko dzięki temu, że brałem prysznic i chciałem umyć odbyt. Zdjęcia mogę wysłać są pomocą maila, bardzo proszę o pomoc, zanim pójdę do lekarza.

Być może to powiększone gruczoły , które były już wcześniej proszę przemywać zmiany kwasem bornym do czasu wizyty u lekarza.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska