Białe plamki na ramionach

Zauważyłam na ramionach takie białe plamki co to takiego?one nie swędzą nic sie z nimi nie dzieje poprostu sa

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić czym powyższe zmiany są należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.