Bóle nóg u 26-letniej kobiety

Witam. Mam 26 lat od 4 tygodni bolą mnie nogi z czego ostatni tydzień boli mnie tylko prawa noga. Nie miałem żadnego urazu złamania itp. Zaczęło się od silnego bólu łydki prawej nogi cały dzień mnie bolało. Teraz od 4 tygodni czuję ból w nogach typu szarpanie rwacy ból. Pieczenie. Głównie ból w kostce w łydce i w udzie tu gdzie idą główne żyły. Byłem u rodzinnego robiłem badanie krwi tylko lym. lekko w górę smarowałam nogę maścią z heparyna brałem cyklo3forte. Robiłem usg dopplera też ok.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięc.prosze koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu wykonany