Carcinoma lobulare invasionum w badaniu histopatologicznym

Dzień dobry.Proszę o wyjaśnię wyniku histopatologicznego carcinoma lobulare invasionum mammae kat.B5b receptory badane metodą IHC ER PS-5 IS-3 około 100% PGR PS-5 IS -3 około 100% HER 2 0 Ki67-około 85% E-catheryna - Guz jest klepsydrowaty nieostro nieostro ograniczony 20mm Po wczorajszej wizycie nic nie pamiętam.

Konieczne dalsze leczeni onkologiczne. Z kompletem badań przeprowadzone będzie konsylium, które za Pani zgodą ustali cały plan leczenia.