Co oznacza biała plamka pod piersią?

Witam serdecznie, mam 32 lata, od paru lat pod prawą piersią mam białą plamkę ( wygląda jak u chorych na bielactwo) okrągła, pojawia się i znika. Aktualnie pojawiła się i jest większa niż ostatnio co wzbudziło mój niepokój. Obecnie zauważyłam w jej środku taki jakby mały pieprzyk??? ale ma on kolor skóry w sumie jakby narośl ale bardzo mała, ledwie widoczna. Plamka jest w takim miejscu, że na początku myślałam, że może jest to jakiś odcisk od biustonosza. Nie boli, nie swędzi, jest prawie idealnie okrągła. Dodam, że mam liczne pieprzyki na ciele, skórę atopową oraz problemy hormonalne. Oczywiście udam się do lekarza ale czy jest to coś co powinno mnie bardzo niepokoić ? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z dermatologiem który w dermatoskopii będzie mógł dokładniej określić pochodzenie tej zmiany.