Co oznacza obniżony nastrój, apatia, wzmożona senność?

Od pewnego czasu cierpię na obniżony nastrój, apatię, wzmożoną senność. Nawet po całej przespanej nocy - potrafię usnąć w ciągu dnia. Od zawsze cierpię na zaparcia (właściwie to nie znam innego stanu), suche włosy (mam spore prześwity na czubku głowy) i łamliwe paznokcie. Często jest mi zimno , ciśnienie najczęściej 100/70. Moje wyniki badań to TSH 1,96, FT3 13,1, FT4 4,1, DHEASO4 54, Anty-TPO 9,98. Proszę o radę, bo senność staje się nie do zniesienia.

Dzień dobry.

Myślę, że interpretacji wyników powinien dokonać lekarz je zlecający.
Ponadto proponuję wizytę u psychiatry oraz psychoterapeuty.

Z życzeniami powodzenia i odwagi,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl