Co oznacza taki problem u 26-latka?

Witam. Mam problem, który utrzymuje się już dłuższy czas. Problem z penisem w środku pojawiły się krostki i często pojawia się płyn, wydzielina, który ma nieprzyjemny zapach. Poza tym, gdy naciąga się napletek to boli. Rowniez warto zaznaczyc, ze wystepuje czestomocz.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

problem ten wymaga konsultacji urologicznej. Proszę nie bagatelizować tych objawów, gdyż mogą one świadczyć o infekcji dróg moczowych lub zapaleniu gruczołu krokowego.

Zapalenie prostaty zazwyczaj powoduje ból w okolicy krocza oraz problemy z oddawaniem moczu. W przypadku ostrego zapalenia pojawiają się również objawy podobne do przeziębienia, a więc dreszcze, gorączka oraz ogólne złe samopoczucie. Przewlekłe zapalenie prostaty charakteryzuje się dyskomfortem bądź bólem jąder, pachwin czy podbrzusza, parciem na mocz, a także zaburzeniami seksualnymi (przedwczesny wytrysk, problemy z erekcją).

Dolegliwości bólowe podczas naciągania napletka to kolejny powód, aby udać się do urologa. Może to być nie tylko stulejka, ale również zapalenie żołędzi i napletka.

Jak Pan widzi, przyczyn jest wiele i tylko wizyta u specjalisty może pomóc rozwiązać ten problem.

Podobne pytania znajdzie Pan pod linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czerwone-plamki-i-wydzielina-na-zoledzi-penisa, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/swedzace-krostki-na-zoledzi-penisa-pieczenie-cewki-moczowej-i-czeste-oddawanie-moczu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-podczas-naciagania-napletka.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.