Co oznacza wynik badania histopatologicznego i rozpoznanie?

Dostałam wynik badania histopatologicznego w którym jest rozpoznanie : w preparacie obecne skupienia śluzu z nasilonym stanem zapalonym, drobnopolpowaty strzępki błony śluzowej kanału szyjki oraz skupienie komórek nabłonka paraepidermalnego bez cech atypii. Czy to oznacza jakąś chorobę?Jeśli tak , to jak to się leczy? Czy konieczna jest wizyta dodatkowa u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na obecność stanu infekcyjnego. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, ,