Co oznacza zagrzybienie jamy ustnej po seksie z prostytutką?

Witam... uprawiałem seks z prostytutka.. oczywiście w prezerwatywie.. po dwóch dniach od stosunku zauważyłem ze wyszedł mi grzyb jamy ustnej oraz lekkie pocenie się, piłem przez 5 dni wiec miałem mocno osłabiony organizm. czy możliwe ze zaraziłem się HIV?.. z góry proszę o kontakt.

Lek. Paweł Szadkowski

Kilka dni to za krótko, aby wirus HIV mógł dawać objawy. Pojawienie się grzybicy jamy ustnej może być nie związane z ryzykownym stosunkiem. Badania w kierunku HIV można najwcześniej wykonać po około 2 tygodniach oznaczając antygen p24 i RNA HIV.