Co oznaczają plamy na skórze u 59-latki?

Dzień dobry, Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o poradę, w imieniu mojej 59-letniej mamy. Ma ona duży problem, z plamami skórnymi głównie na przedramionach, ale też reszcie ciała. Zdaję sobię sprawę z tego, że wiele z tych zmian może być podyktowanych wiekiem oraz czynnikami genetycznymi. Jednak prosiłbym np. o zasugerowanie, jakichś skutecznych preparatów (mogą być na receptę), które jeśli nie zlikwidują to przynajmniej znacząco zniweluja widoczne plamy. Chodzi tu o białe oraz brązowe zmiany skórne w dużych ilościach. Bo niestety, tutejszy dermatolog rozkłada bezradnie ręce i każe szukać czegoś w Internecie. Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Proszę niech Pani mama zgłosi się do dermatologa na konsultację. Po obejrzeniu zmiany lekarz postawi diagnozę. Niestety bez obejrzenia zmian nie można nic konkretnego więcej doradzić.