Co robić z tymi nierównościami skóry po laserze?

Po zabiegu laserem frakcyjnym, po 1 roku 3 miesiącach mam plackowante nierówności na policzku. Zgrubienia, jaby narośniętą warstwę, która patrząc pod kątem jest widoczna. Jakim zabiegiem mogę wyrównać skórę ?

Trudno odpowiedzieć precyzyjnie na to pytanie nie widząc skóry.

Ogólnie nierówności skóry leczymy złuszczaniem, może być to kolejny laser CO2 lub inny laser z ablacją, dermapen, peelingi. Zabiegi dobieramy zależnie od problemu jaki jest na skórze.