Co znaczą drobne, częściowo rozfragmentowane ogniska zbudowane z wrzecionowatych komórek?

Chciałabym zapytać o Państwa opinię na temat moich niejasnych wyników. Po wycięciu guza z pośladka otrzymałam rozpoznanie: Drobne, częściowo rozfragmentowane ogniska zbudowane z wrzecionowatych komórek dających dadatni odczyn na HMB-45. Konieczna konsultacja w Instytucie Onkologii Po konsultacji na Onkologii: Obraz histologiczny i wyniki IHC wykazują, że wycinki pochodzą ze zmiany melanocytarnej prawdopodobnie łagodnej. materiał rozfragmentowany nie daje podstaw do jednoznacznego rozpoznania.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja a czy była informacje ze guz został usunięty całkowicie?