Co znaczy to punktowe drżenie mięśni?

Witam, od pół roku drżą mi mięśnie, punktowo, czasem pojedynczo, czasem kilka-kilkanaście z rzędu (gdy napnę mięsień ustają). Występują na całym ciele, ale w danym dniu raczej w jednym obszarze. Zwykle nie są tak silne by poruszyć np. rękę. Występują okresami. Lekarz zalecił Mg i Ca, bez skutku, potem badania morf. krwi, glukoza, ALT, K, CRP, TSH w normie. Miesiąc przed pojawieniem się problemu zakończyłem leczenie Miravil'em na nerwicę. Czy to może mieć związek? Proszę o pomoc.

Wita,m drżenia mięśni mogę być teoretycznie jednym z objawów odstawiennych teho leku.
Lekarz prawdopodobnie podejrzewał tężyczkę stąd suplementowanie MG i Ca. Ponieważ
wykluczono tę chorobę a także inne wyniki badań są pozytywne radziłbym kunsultacje u psychoterapeuty i skorzytanie z tzw. wsparcia psychoterapeutycznego przy odstawianiu leku.
Pozdrawiam