Co znaczy treść surowniczo-krwista z domieszką koloidu?

Witam prosilabym o interpretacje biopsji: Rozpoznanie kliniczne- wole guzkowe, nawotowe, obojetne W usg- guzek lito-torbielowaty sr. 48mm Cytologicznie- tresc surowniczo- krwista z domieszką koloidu oraz rozproszone normotypowe tyreocyty. Chcialabym wiedziec czy to rak?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma powyżej dowodów . A czy w usg było jeszcze coś napisane ?