Czerwone, powiększające się plamki na penisie

Witam, otóż jakoś 4 miesiące temu na moim penisie zauważyłem 3 czerwone plamki, zbagatelizowałem problem gdyż kiedyś już coś takiego pojawiło się na nim i samo się zagoiło - otacia od bielizny (obcisłych spodni). Jednak teraz problem stał się większy gdyż plamki te zaczęły się rozlewać i zaatakowały cały trzon penisa, mosznę oraz żołądź. Skóra jest strasznie sucha łuszczy się i pęka. Smarowanie maściami przeciwgrzybiczymi nie przynosi rezultatu. W miejscach owłosionych strasznie swędzi. POMOCY!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione objawy z pewnością sugerują infekcję. Może być to zarówno infekcja bakteryjna jak i wirusowa ( mino niepowodzenia leczenia). Warto pokazać się u dermatologa, by ten mógł ocenić zmiany i dobrac odpowiednie leczenie.