Częste anginy i powiększone migdałki u 7-latki

Witam,Moja 7letnia córka czesto ma angine.Laryngolog przepisała Ribomunyl i thonsilan,szczepionke przyjmuje już piąty miesiąc został jeszcze ostatnia dawka.Obecnie jest po leczeniu antybiotykiem anginy migdałki sæ powiekszone i jest w krypcie biały nalot.Jak oczyszcza¢ migdałki.Dodam że córka pie¢ lat temu z powodzeniem przeszła zabieg kardiologiczny ASDII.Z góry dziekuje za odpowiedz.Danuta W.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie stosuje się oczyszczania migdałków. Proszę skonsultować się z pediatrą, który po zbadaniu oceni, czy nadal występuje zakażenie u dziecka. Pozdrawiam