Częste anginy u 6-latka

Jestem mamą 6 latka od zawsze często chorował i prawie nigdy nie zakończyło się na syropkach. od kiedy poszedł do zerówki w sumie 2 razy na miesiąc ma angine początkowo lecze go syropami (pyrosal lipomal nurofen) ale to prawie zawsze nic nie daje i kończy się na antybiotyku. Pediatra jest załamany i kieruje nas do szpitala bo po drugim antybiotyku jest nawrót choroby. Syn również przy tych infekcjach nie ma apetytu co odbija się na jego wadze 6 lat 15 kg i 105cm już brak po prostu sił

Milena Lubowicz

Rozumiem, że ta sytuacja jest trudna dla Pani. Proszę słuchać rad pediatry, może pobyt w szpitalu da odpowiedź na pytanie czy jest jakaś przyczyna tych nawracających infekcji.
Pozdrawiam