Czy klasyczną scyntografią da się wykryć guzy chromochłonne w wielkości kilku mm?

Czy klasyczną scyntografią da się wykryć guzy chromochłonne w wielkości kilku mm?. Jakie są inne metody które mogą potwierdzić takie zmiany?.

Magdalena StusiĹska

Niewielkie guzy chromochłonne są wielkim wyzwaniem dla medcyny obrazowej- scyntygrafia może być pomocnym badaniem, nie jest jednak 100% skuteczna.