Czy mam to czymś przemywać?

Witam, 4 dni temu zrobilem tatuaż i w kilku miejscach mam małe srupki które ropieją, podejrzewam że jest to spowodowane nadmiernym smarowaniem kremem, smaruje teraz to tribiotic lecz kompletnie niewiem czy mam to przemywać u ile razy dziennie smarować rany

Dzień dobry, duża ilość kremu sprawia ze skora ie oddycha i może się odparzyć a duze ilości kremu nie gwarantują ze zostanie dużo barwnika. Może nawet stać się odwrotnie. Proszę przemywać solą fizjologiczną. Rany proszę smarować cienka warstwą, nie częściej niż 2 razy dziennie.

Justyna Sobczyńska