Czy mogę jakoś zajść w ciążę?

Witam. Moja prolaktyka wynosi 1610. Chciałabym bardzo zajść w ciąże. Mam niedoczynność tarczycy , mam pierwszy stopień otyłości , przed miesiączką bóle piersi oraz miesiączki są nieregularne. Proszę o pomoc co teraz? Da sie to jakoś obnizyc ?

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, przywrócenie równowagi hormonalnej nie jest łatwe, ale oczywiście osiągalne. Konieczna będzie wizyta u endokrynologa, a następnie opieka dietetyka, który ustali w porozumieniu z lekarzem odpowiednie leczenie żywieniowe. Pozdrawiam