Czy mogę podawać preparat Herbalife przy innych lekach?

Witam, prosiłabym o informację, czy mogę starszej osobie( 83lata) przy różnych schorzeniach,w tym nowotworowym, podawać preparat Herbalife z zachowaniem dotychczasowo zażywanych lekarstw. Dziękuję i pozdrawiam-Ewa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, proszę nie stosować używek herbalife bez konsultacji z lekarzem prowadzącym tej osoby. Pozdrawiam.