Czy mogę wziąć Zinnat 500?

Witam Czy mogę wziąć Zinnat 500. Jestem miesiąc po radioterapii piersi, C50.9, z bardzo dobrym rokowaniem,(węzły wolne bez przerzutów, przyjmuję tamoxifen, niestety od piątku jestem przeziębiona, ból gardła przeszedł ale na tchawicę, więc z trudem mówię. temperatury nie mam tylko (37,2). Jednak martwię się że zanim dotrę do internisty może być gorzej

Witam , proponuję nie leczyć się na własną rękę! Proszę pilnie skontaktować się , choćby tel. z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski