Czy mozna łączyc ze sobą Clenbuterol, Propionate i Augmentin?

Witam. Mam 34lata i od 4 miesięcy ćwiczę na siłowni. Jakues 7 dni zacząłem brać Clenbuterol 0.04 mg ktory chcialem podłączyć z PROPIONATE-100 100ml. Jestety dopadła mnie angina o otrzymałem antybiotyki AUGMENTIN który muszę brać przez 7 dni. Bardzo proszę o informację czy mogę te leki łączyć że sobą. Z góry Bardzo,bardzo dziękuję za odp. Pozdtawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego a nowa stosować preparatów dostępnych na siłowni