Czy podczas stosowania Tetralysal można stosować Darsonval?

Witam . czy jesli stosuje na tradzik tetralysal 300 i zineryt na buzię dwa razy dziennie moge użyć jeszcze darsonval ? Jesli tak to kiedy ? Przed posmarowaniem zinerytu czy po ? Dziekuje za pomoc

Tak jak najbardziej Darsonval można stosować, przy leczeniu trądziku można dołączyć leczenie za pomoca peelingów medycznych- najlepiej po konsultacji medycznej.

Darsonval stosujemy na oczyszczoną skórę.