Czy stadium zaawansowania jest początkujące, średnie, a może bardzo zaawansowane?

Materiał pobrany: wycinek skóry 1x0,5cm z płaskim guzem o dł 0,7cm. Rozpoznanie: superficial spreading melanoma, guz średnicy 7mm bez owrzodzenia. Clark II, Breslow 0,5mm. Brak zatorów naczyniowych. Wokół guza przewlekłe obfite nacieki zapalne. Guz usunięty w całości. Margines boczny w najwęższ. miejscu poniżej 1mm, głeboki 3mm. Czy stadium zaawansowania jest początkujące, średnie a może bardzo zaawansowane? jakie są rokowania dla tego wyniku badania?

Stadium jest wczesne. Breslow 0,5mm to bardzo dobre rokowanie. Oczywiście, bliznę po zabiegu trzeba jeszcze raz wyciąć i ponownie zbadać. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.