Czy stosując Mozarin można pić alkohol?

Przyjmuje lek mozarin 10mg od 2 tyg, a niedługo chce iść na imprezę i zamierzam duzo pic. Moje pytanie to czy lepiej odstawić na 1/2 dni czy po prostu wziąć i pic choć wydaje mi sie to złym rozwiązaniem.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie obserwowano interakcji z alkoholem, nie zaleca się jednak jego spożywania podczas leczenia escitalopramem. Sugeruję więc zachować rozsądek w spożywaniu alkoholu lub w ogóle tego zaniechać.