Czy zdecydować się na procedurę in vitro?

Witam, Mam 29 lat, od roku nie mogę zajść w ciąże, badanie hdt wykazało obustronną niedrożność jajowodów. Następnie badanie hsg częściowo udrożniło prawy jajowód, lewy wciąż niedrożny. Chciałam zapytać o dalsze postępowanie w tej sprawie i ryzyko ciąży pozamacicznej oraz jej powikłania tj. czy spróbować ponownie udrożnić przy pomocy wlewek antybiotyku czy zdecydować się na procedurę in vitro?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy przeanalizować wszytskie za i przeciw odpowiedniej metody . Najlepiej udac się do lekarza zajmującego się wspomaganiem rozrodu