Do jakiego wieku rosną piersi?

Do jakiego wieku rosną piersi ?? Mam 18 lat, a one wyglądają jak u 13 latki. Mam rozmiar 65D ale tylko dlatego, że mam figurę klepsydry. Sutki, też się chyba nie rozwinęły. Nie są takie jak u normalnych kobiet. Jeszcze pewnie dorastam, ale zastanawiam się czy jest jakaś szansa. Noszę odpow. stanik, wiem, że są ćwiczenia, kremy, tabletki, operacje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić iż wzrost piersi jeszcze się nie zakończył. W razie wątpliwości co do prawidłowości rozwoju piersi proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.